Загрузка...
         

Фізична підготовка юних футболістів

Фізична підготовка юних футболістів

Гра у футбол сприяє загальному  загартуванню, підвищенню опору  організму до несприятливих погодних умов, підвищенню адаптаційних можливостей організму.  В процесі занять футболом суттєво покращується робота внутрішніх органів і систем, координація рухів, значно підвищується рівень фізичної підготовленості.

У зв'язку з постійно змінюючимися  ігровими ситуаціями  юним  футболістам необхідна  різностороння підготовленість. Футболіст виконує динамічну роботу перемінної інтенсивності - веде боротьбу за м'яч з великим напруженням на протязі тривалого часу, використовуючи різноманітні рухи: ходьбу, біг із різною інтенсивністю з ризькими зупинками, поворотами і стрімкими прискореннями, стрибки, удари по м'ячу, силові прийоми.

У річному тренувальному циклі рекомендується спочатку здійснити загальну фізичну підготовку, а на її основі - спеціальну.
 Основну роль у загальній і спеціальній фізичній підготовці футболістів відіграє сила, швидкість, витривалість, спритність і гнучкість. Виховання фізичних якостей - частина єдиного процесу тренувань.