Загрузка...
         

Удари по м'ячу ногою

Удар внутрішньою частиною ступні

Використовується як точна передача на невелику відстань, а також при ударах у ціль з близької відстані.

Техніка виконання із місця: розрахуй так, щоб опорна нога була на відстані 10-15 см позаду й збоку від м'яча. Зігни коліно цієї ноги, а носок розверни в середину. Ступня б'ючої ноги розвертається до м'яча внутрішньою стороною. В момент удару тулуб над м'ячем.

Можливі  помилки:

1. Опорна нога поставлена носком назовні, тому важко зробити вільний рух б'ючою ногою. 

2. Тулуб у момент удару був випрямлений. Зручніше бити коли тулуб нахилений над м'ячем.

 

 3. Нога, яка виконує удар, не розвернута так, щоб внутрішня сторона ступні була під прямим кутом.

 

4. Опорна нога далеко від м'яча і він посилається вперед не "щічкою" , а внутрішньою стороною великого пальця. Удар слабкий і не точний. 

Орієнтовні вправи для закріплення техніки удару:

1. "Біля стінки". Стань на відстані 5-10 м від стінки. Виконай 40 ударів з місця. Старайся щоб м'яч летів прямолінійно. Для цього розверни ступню ноги, яка виконує удар, перпендикулярно до лінії польоту м'яча. Якщо удар стабільний, виконай 25-30 ударів з розбігу.

2. "У малі ворота". Висота 60 см, довжина 1 м. Виконуй удари з відстані 10 м так, щоб м'яч: а) прокотився у ворота, б) пролетів у повітрі. Якщо з 50 ударів ти попав 20 - добре.

 

3. "Один одному". Розташувавшись на відстані 7-9 м один від одного виконуйте удари так , щоби м'яч м'яко підкотився до ноги партнера. Збільшить відстань.

4. "У квадрат на стінці". Намалюйте два квадрати на стінці, один великий, другий маленький. За попадання у великий квадрат 1 очко, у маленький 2 очка.

 5. " М'яч у колі". Розташуйтеся у колі діаметром 25-30 м. Один гравець стає у середину кола і почергово направляє м'яч кожному.