Загрузка...
         

Зупинки м'яча

підошвою

  Зупинка м'яча підошвою використовується при зупинках м'яча що котиться й опускається. Для зупинки м'яча підошвою необхідно масу тіла перенести на опорну ногу, приймаючу ногу зігнути у коліні ступню виставити назустріч м'ячу, п'ятка знаходиться нижче носка. В момент торкання м'яча ступні виконується амортизаційний рух.

Можливі помилки:

1. Розвертання носка зустрічаючої ноги в сторону або розвернута ступня опорної ноги.
2. Носок зустрічаючої ноги не піднятий вгору, а направлений уперед.
3. Нога, зустрічаюча м'яч, опиняється біля опорної і рухається назустріч м'ячу.

 

Орієнтовні вправи для закріплення техніки:

1. "Біля стінки". Вдар м'яч у нижню частину стінки, коли він покотиться до тебе, зупини його підошвою або внутрішньою частиною ступні. Зупини 20 разів м'яч, який котиться повільно. Поступово збільшуй силу удару із зміною відстані до стінки.

2. "Передача й зупинка в парах". Почергово передаючи м'яч один одному, зупиняйте його підошвою або внутрішньою частиною ступні. М'яч повинен котитися по землі з різними швидкостями, відстань міняйте після 5 точних зупинок.3. "Не дай м'ячу вийти за лінію". Один із партнерів розташовується біля лінії. Завдання - встигнути зупинити м'яч до лінії.

4. "У колі". Декілька гравців розташовуються на лінії кола, а один у середині. у середині кола почергово передає м'яч по землі кожному з партнерів. Зупинивши м'яч - передай у центр.