укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Образотв.мистецтво 3 кл. Урок 16. Перевір свої досягнення
13:00
Образотв.мистецтво 3 кл. Урок 16. Перевір свої досягнення

Образотв.мистецтво 3 кл. Урок 16. Перевір свої досягнення

Мета:
- навчальна: узагальнити знання учнів за І семестр навчального року (за темами «У майстернях графіка та живописця» та «У майстернях скульптора, архітектора та народних майстрів»);
- розвивальна: розвивати спостережливість, увагу, уміння аналізувати твори образотворчого мистецтва; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів;
- виховна: прищеплювати зацікавленість творами образотворчого мистецтва.

Зміст
Оснащення. Образотв.мистецтво 3 кл. Перевір свої досягнення
- Матеріали та інструменти: зошити (аркуші паперу), ручки, олівці. 
- Зоровий ряд: репродукції творів графіків та живописців (О. Мора-вов «Різдвяна ялинка», М. Кривенко «їхав козак на війноньку», Рембрандт ван Рейн «Вітряк», І. Шишкін «Ліс»), фотозображення творів декоративно-прикладного мистецтва та скульптури. 
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Привітання. Перевірка готовності учнів до уроку
II. ПЕРЕВІРКА ЗАСВОЄННЯ УЧНЯМИ ЗНАНЬ НА РЕПРОДУКТИВНОМУ РІВНІ
1. До якого виду мистецтва належать наведені далі репродукції?
а) Графіка;                          г) скульптура;
б) живопис;                          д) архітектура;
в) декоративно-прикладне             є) фотографія, мистецтво;
2. До якого виду мистецтва належать наведені далі роботи?
а) Фотографія;                       г) скульптура;
б) живопис;                          д) архітектура;
в) декоративно-прикладне             є) графіка, мистецтво;
3. Доповніть відповідь (додайте слова, яких бракує):
а)  мариністи — художники, які зображують ...;
б)  кольоровий нюанс — це тонка, ледь помітна відмінність у якості ...;
в)  контраст — яскраво виражена ... будь-яких якостей і властивостей;
г)  ритм — будь-яке рівномірне ...;
д)  споріднені кольори — це кольори, розташовані ... з іншими кольорами у спектральному колі (зелений та ... або червоний та...);
є)  мольберт — ..., на якій художник установлює ... для створення власних робіт.
4. Які з-поміж фотозображень містять косівську кераміку?
5. На фотозображеннях визначте круглу скультуру (1) та рельеф (2).
6. Які кольори необхідно змішати, щоб отримати:
а)  жовтогарячий колір;
б)  світло-зелений колір;
в)  жовто-зелений колір;
г)  червоно-помаранчевий колір;
д)  рожевий колір?
7.  Визначте вид декоративно-прикладного мистецтва, до якого належить кожне фотозображення:
а)  вишивка;
б)  килимарство;
в)  кераміка;
г)  писанкарство;
д)  витинанка.
ІІІ. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
IV. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ
1. Підбиття підсумків (загальна оцінка уроку).
2. Проголошення уроку завершеним. 
Образотв.мистецтво 3 кл. Перевір свої досягнення