Загрузка...
         
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник физика 10 кл Сиротюк

Решебник физика 10 кл Сиротюк

 
Отрывок из ответов по физике 10 класс автор Сиротюк:
271. Частки пилу рухаються в повітрі хаотично за рахунок «броунівського руху». Цей рух зумовлений бомбардуванням частинок ответы физика 10 класс пилу молекулами повітря. Якщо частка дуже мала, удари молекул по ній з різних боків не компенсуютьодин одного, що н викликає безперервний хаотичний рух частинок пилу.
273. Броунівський рух інтенсивніший у краплі олії тому, що густина олії менша за густину води.
297. Інтенсивність броунівського руху в краплинах води і олії можна зменшити, якщо їх охолодити.
298.  Метали, подрібнені на частинки, розмір яких становить кілька мікрометрів, повністю не осідають на дно за рахунок броунівського руху.
333.  При зниженні решебник температури пари наблизяться до стану насичення, а потім почнуть конденсуватися, осідаючи у вигляді рідини на окуляри, а вдилині від них утворять крапельки туману. (Окуляри з морозу створюють більш низьку температуру, ніж у кімнаті).
334.  1 м3 сухого повітря легше 1 м3 вологого повітря, оскільки вологе повітря містить більшу кількість водяної пари.
347. Випаровування — це пароутворення, що відбувається з вільної поверхні рідини.
Процес пароутворення, що відбувається  в об'ємі  всієї  рідини,  називається кипінням. Кипіння рідини настає при температурі кипіння. готовые домашние задания 10 класс Випаровування відбувається при будь-яких температурах і може відбуватися і з поверхні твердих тіл. Це явище називається сублімацією.
348.  Властивість матеріалу зберігати придбану під дією зовнішніх сил форму називається пластичністю, отже спосіб вдавлювання сталевої кульки у даний матеріал характеризує пластичність, а спосіб нанесення подряпини характеризує крихкість.
349. При недбалому поводженні із зошитом кутки аркушів непружно деформуються (деформація згину).
350.  Пружне тіло, занурене в рідину, зазнає деформацію стиску, ГДЗ физика 10 кл Сиротюк через дію на нього гідростатичних сил.
 
 
Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (16.12.2013)
Переглядів: 5010 | Теги: Сиротюк 10 класс ГДЗ, ГДЗ 10 кл физика, физика 10 кл Сиротюк ГДЗ, гдз онлайн