укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник основы здоровья 4 кл Бибик

Решебник основы здоровья 4 кл Бибик

 
Отрывок из решебника по основам здоровья для 4 класса, автор Бибик:
Ти вже знаєш, що деякі люди мають шкідливі звички. Найнебезпечніші з них — куріння, вживання алкоголю та наркотиків. І хоча всі знають про шкідливість цих звичок, решебник 4 класс більшість людей продовжують кожного дня шкодити своєму здоров'ю.
Курці щоденно вдихають тютюновий дим, який містить понад 1200 шкідливих речовин, найотруй-ніший із яких — нікотин. У курців погіршується зір та пам'ять, з'являються запалення дихальних шляхів. Куріння викликає таку страшну хворобу, як рак легенів. І на жаль, не тільки у курців. Бо дуже часто курці палять у присутності інших людей. А вдихання насиченого тютюновим димом повітря так само згубно діє на організм не курця, особливо, якщо це дитина. Людина, яка вдихає таке повітря, стає и пасивним курцем». Куріння затримує як фізичний, так і психічний розвиток дитини.
Згубно впливає на організм і алкоголь. У людини, яка вживає алкоголь, порушується робота ответы основы здоровья 4 класс серцево-судинної системи, внутрішніх органів, відмирає мозкова тканина. Кожна третя людина помирає від хвороб, спричинених алкоголем.
Наркоманія — важка хвороба. Хворобливий потяг до наркотиків призводить до серйозних змін в організмі людини. Захворювання, які виникають унаслідок наркоманії, стають причиною інвалідності. Людина, що вживає наркотики, дуже часто помирає в молодому віці.
Пам'ятай, що залежність від куріння, алкоголю та наркоманії з'являється дуже швидко, а позбавитися цих шкідливих звичок досить непросто. Тому категорично відмовляйся від пропозицій спробувати алкоголь, наркотики чи сигарету. Не соромся, не бійся, вчись казати «Ні!». Набувай краще корисних звичок. Піклуйся про своє здоров'я.
Іноді шкідливі звички можуть призвести до захворювання на СНІД. СНІД спричиняється ВІЛ-інфекцією, яка ослаблює весь організм. Передається ВІЛ через кровта інші рідини організму. ГДЗ 4 класс Тому не можна робити ін'єкції шприцом, яким хтось уже користувався. Вимагай, щоб у лікарні тобі робили ін'єкції тільки одноразовими інструментами. Будь уважним і в перукарнях та салонах краси. Бо заразитися можна там, де користуються різними інструментами, але порушують правила їх знезараження. Щоб хвороба тебе не вразила» дбайливо стався до свого здоров'я.
На пішохідному переході можуть бути намальовані білі прямокутники або білі полоси — *зебра». Вони вказують межі пішохідного переходу.
Якщо ти не встиг перейти дорогу, а колір на світлофорі змінився, зупинись на середині дороги. На широких дорогах посередині білою фарбою намальовано «острівець безпеки»: майданчик, на який машинам в'їжджати заборонено. На ньому можна перечекати рух машин.
Коли світлофори виходять із ладу, рухом автомобілів та пішоходів керує регулювальник — співробітник автоінспекції. Якщо рухом керує регулювальник — потрібно виконувати тільки його сигнали:
• регулювальник підняв руку вгору — пішоходам заборонено переходити дорогу;
•   руки регулювальника витягнуті в сторони або опущені вниз — пішоходи, які знаходяться зліва і справа від регулювальника можуть перейти дорогу;
•   регулювальник витягнув вперед праву руку — переходити дорогу можна тільки за спиною регулювальника.
За відсутності пішохідного переходу переходь дорогу на перехресті.
Перехрестя також може бути регульованим чи не-регульованим. Якщо рухом машин на перехресті керує регулювальник або світлофор — це регульоване перехрестя- решебник основы здоровья 4 кл Бибик  Якщо немає регулювальника і світлофор відсутній — це нерегульоване перехрестя. Перехрестя, на якому є світлофор, але він вийшов із ладу (світлофор вимкнений або на ньому блимає лише жовте світло), вважається нерегульованим.
 

И вот еще несколько решебников для учеников 4 классов: 

 

Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (17.03.2014)
Переглядів: 9525 | Теги: основы здоровья 4 кл Бибик ГДЗ, ГДЗ 4 класс, гдз онлайн, Бибик 4 класс ГДЗ, ГДЗ 4 кл основы здоровья