укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник рідна мова 4 кл Вашуленко

Решебник рідна мова 4 кл Вашуленко

ГДЗ решебник по новой программе 2015 года:
Отрывок из решебника по родному языку для 4 класса, автор Вашуленко:
- У твоему щедрому небі місце є і лебедям, і беркутам, і чайкам. Торкнулось серце рідної землі — ответы 4 класс рідна мова така велика і така дитинна! Сувора доля випала мені. У ріднім краї поміж обелісків гойдалась по війні моя колиска. Кожне слово — це ніби діамантова намистинка на величезному разку нашої пребагатої мови. В травдх, в квітах, свіжім листі переможно йде весна.
- Ой лукава буває зима
Спершу то ніби й нічого, навіть утішно: кружляють у повітрі такі собі літачки. Але потім повалить густий лапатий сніг, візьметься мороз і замурує кожну шпаринку. Голодні пташки поселяються ближче до житла людей і чекають на допомогу. Але не всім пернатим вдається перезимувати.
- Чудові квіти! Проте, коли поміж барвистих букетів трапляються загадкові чорнобривці або трепетні гілочки червоної калини, цвіт соняшника, вони відразу приваблюють наше око. Це — квіти — символи нашої української землі. Про них складено багато пісень, віршів. На ці символи по-особливому реагують наші українські душі, наші українські серця.
- Букет справді був прекрасний. Волошки, дрібненькі гостроносі сокирки, золоті безсмертники, решебник жовто-зелена медяниця, гіллястий звіробій, материнка спліталися в одній дивовижній красі.
За ясні зорі і за тихі води ішли в бої сини твого народу. Ще в дитинстві я ходив у трави, в гомінливі, трепетні ліси. Бігла стежка в далеч і губилась, а мені у безтурботні дні назавжди, навіки полюбились ніжні і замріяні пісні. На дні повільно хмари темно-сині повзуть немов підводні кораблі, а навкруги ні клаптика землі — одні лиш зорі, строгі і красиві.
- Коли третьокласники малювали на уроці ластівку, хтось постукав у двері. Учитель відчинив двері. На порозі стояла мати Наталочки. Вона попросила відпустити дівчинку з уроку, бо в неї померла бабуся. Вчитель відпустив Наталю, а потім і весь клас. Він пояснив дітям, що усі добрі люди — це одна сім'я, а коли хтось із добрих людей помирає, то сумує уся сім'я.
- Якби всі українці були як одна сім'я, то набагато краще б жили всі люди.
Ніхто б не сварився, бідним допомагали багаті, хворим — здорові. Не було б залишених дітей, о;.. ких старих людей. Всі & жили великою щасливою родиною.
- В'ячеслав Севастьянов — єгер. Він охороняє заповідні угіддя від браконьєрів, стежить за порядком, а взимку допомагає, чим може, птахам і звірам. Ось і зараз у рюкзаку за спиною в нього — добрий пуд «мішанки»: вівса з ячменем. готовые домашние задания Він розсипає її шаром з долоню завгрубшки у затишку за копицями сіна або ж на відкритих ділянках степу, які продуває вітер. Тут годуються плече до плеча зайці й сірі куріпки, часом навідуються косулі.
Розсипавши поживу, він поспішає до ставка — прорубувати ополонки. Щоб рибі легше дихалось...
- Він не дуже кривиться, коли йому треба щось робити. Він охоче допомагає дідусеві, пасе вреднючу коняку, рубає дрова. Він залюбки гострить сапи. Він любить щось садити або розстеляти по весняній воді полотно. Без охоти, а все-таки потроху він цюкає сапою на городі і не вважає себе ледащем.
2. Мамо, ти перша в світі навчила мене любити роси, легенький ранковий туман, п'янкий любисток, м'яту, маковий цвіт, осінній город і калину. Ти першою показала, як плаче од радості дерево, коли надходить весна, і як у розквітлому соняшнику ночує джміль. Від тебе першої я почув про калиновий міст, до якого й досі тягнуся думкою і серцем...
 
 
Перейти на учебник по рідной мові 4 класс, Вашуленко

ГДЗ решебник по старой программе:
 
предыдущая
следующая
 
сейчас
 
 
И еще решебники для учеников 4 классов:
Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (25.02.2014)
Переглядів: 92849 | Теги: ГДЗ 4 кл рідна мова, ГДЗ 4 класс, Вашуленко 4 класс ГДЗ, рідна мова 4 кл Вашуленко ГДЗ, гдз онлайн