Загрузка...
         
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник украинский язык 5 кл Заболотный

Решебник украинский язык 5 кл Заболотный

 
Отрывок из ответов по укр.языку 5 класс, Заболотный:
- У Черкасах ішов дощ, а над Львовом світило сонце. 2. Сестрички могли б піти погуляти, але решебник Маринка вчасно не вивчила уроки. 3. Вітер зривав з дерев останнє листя, і воно повільно падало на землю. 4. Біля саду росте велика липа, а на ній змостили собі гніздо лелеки. 5. Я тихо спостерігаю за тим, як білочка ховає горішки в дупло.
- 1. Кожен кущик і стежка мов говорять мені: «Ти у рідному домі, у своїй стороні» (А. Камінчук). 2. Мені сказала мати: «Розцвіла ромашка біля хати » (Г. Кривда). 3. «От і принесли нам лебеді на крилах життя», — говорить мій дід Дем'ян (М. Стельмах).  4. Іду та людей питаю: «Де тут дорога до рідного краю?» (В. Симо-ненко) 5. Аж тут Зоя гукає: «Дивись, журавлі. Які ж вони гарні. Бачиш, Дмитрику?» (В. Сухомлинський).
- «Годуй мене до Купала Йвана, то зроблю з тебе пана», каже Бджола. 2. «Я люблю наш тихий сад і осінній листопад», — писав у одному з віршів Микола Сингаївський. З- «Я зеленію, бо засіває мене праця людська», — каже поле. 4. «Здоровенькі були, пастушки!» — усміхнувшись, гукнув подорожній. 5. «Ти чому рогатий став?» — вовк у лося запитав.
- Василько спитав: «Мамо, а чому на Трійцю люди прикрашають хату зеленими гілками, запашною травою?» Мати відповіла: «Це такий звичай, синку, коли люди шанують ответы укр.языку 5 класс природу, відзначають Зелені свята».
- Панас Мирний говорив:  «Най-біл ьше і найдорожче добро в кожного народу— це його мова». «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова», — говорив Панас Мирний. Г. Лаубе твердив: «Нападати на мову народу — це означає нападати на його серце». «Нападати на мову народу — це означає нападати на його серце», — твердив Г. Лаубе. Т. Шевченко писав: «Не цурайтесь того слова, що мати співала...» «Не цурайтесь того слова, що мати співала...» — писавТ. Шевченко. В. Сосюра переконував: «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема». «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема», — переконував В. Сосюра.
- Давня мудрість учить: «Не роби іншому того, чого не хочеш, щоб робили тобі». Калина хвалилася: «Я з медом солодка». Обіцяв горщик: «Розіб'ю казан!» Юрко радісно готовые домашние задания вигукнув: «Моя мама найкраща!»
- Ксеня сіла на пеньок і заплакала:
—   Що ми тепер  робитимемо? Як знайдемо дорогу додому? Василь, хоч і був на рік молодшим за неї, заспокоїв:
—  Не плач! Краще давай подумаємо, як вибратися звідси.
— От і думай, якщо ти такий розумний, — заплакала сестричка ще голосніше.
Василько стояв і щось розмірковував. Потім підійшов до найвищого дерева й спритностав дертися па верхівку. Залізши, скільки зміг, почав дивитися навкруги. Але побачив лише ліс... Тільки неподалік була велика галявина. Хлопчик узяв за руку Ксеню, і вони пішли в напрямку до галявини. Там теж нічого корисного для них не було, крім старого куреня. Невже, це була мисливця схованка. ГДЗ укр.язык 5 кл Заболотный Надворі вже була ніч. Діти вирішили залишитися в курені, а вранці шукати дорогу знову. Уранці Василь, побачивши, звідки сходить сонце, зорієнтувався, щодо села. їм треба йти на захід. Сестричка й братик дуже втомилися, бредучи по лісу через буреломи й кущі. Але не дозволяли собі довго відпочивати, бо знали, що їх шукають і хвилюються.
 
 
Перейти на учебник по укр.языку 5 кл Заболотный
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
И еще несколько пособий с ГДЗ для 5 класса:
 
Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (27.12.2013)
Переглядів: 214636 | Теги: ГДЗ 5 кл укр.язык, Заболотный 5 класс ГДЗ, гдз онлайн, укр.язык 5 кл Заболотный ГДЗ