укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по английскому языку 4 кл Кучма

Учебник по английскому языку 4 кл Кучма

Название: Английский язык. Учебник для 4 класса 
Авторы: Кучма Н.О.
Страниц: 160
Формат: pdf 
Издательство: Перун
Год издания: 2004

Отрывок из учебника по английскому языку автор Кучма:
1.Виберіть одного учня, який буде ведучим. Він виходить із класу, а решта учнів загадують літеру. Коли ведучий повертається, учні один за одним називають слова з цією літерою доти, поки ведучий її не відгадає. Тоді його місце займає учень, який останнім назвав слово.
Model: The letter was «В».
Brown, bee, black, blackboard, boy, breakfast, wardrobe ....
2. Пригадай слова, що означають: а) назви предметів у класній кімнаті; б) назви продуктів; в) назви предметів одягу.
Вчитель промовляє фразу: My aunt went to town and bought (наприклад) a pair of shoes. Наступному учневі потрібно повторити те, що сказав учитель і додати своє слово, що означає предмет одягу. Наприклад: My aunt went to town and bought a pair of shoes and a shirt. Наступний учень повторює слова вчителя й учня та додає своє, і так далі. Учень, який не назвав свого слова або допустив помилку, вибуває з гри.
3. Вчитель ділить клас на дві команди. Гравці першої команди загадують, що вони робитимуть у неділю, гравці другої — що робитимуть у понеділок. Потім учасники команд по черзі запитують один одного: «Do you skate on Sundays?», «Do you speak English on Mondays?» Команда, яка першою відгадає, що робитимуть ЇЇ суперники, одержує 1 бал. Далі учасники називають наступні два дні тижня.
 И вот еще несколько учебников для 4 класса:
Категорія: Учебники | Додав: keydatch (23.11.2013)
Переглядів: 6857 | Теги: 4 класс учебники, английский язык 4 кл учебник, английский язык 4 класс, английский язык 4 Кучма