укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по мировой литературе 5 кл Волощук

Учебник по мировой литературе 5 кл Волощук


Название: Мировая литература. Учебник для 5 класса 
Авторы: Волощук Е.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013

     Під час однієї з подорожей Семюел познайомився з лоцманом на ім'я Біксбі. Той так захоплено розповідав про свої морські пригоди, що юнак вирішив також стати моряком. Чотири роки він прослужив лоцманом на пароплаві, який курсував уздовж Міссісіпі. До речі, саме тоді й виник його псевдонім: «Марк-твен!» - вигукували матроси, пересвідчившись, що глибина річки сягає двох морських сажнів, тобто в тому, що мілини немає і судно може просуватися призначеним курсом. 
     Зачарований красою Міссісіпі письменник згодом не раз змальовував цю величну річку у своїх творах. Чимало пригод пережив Марк Твен перш ніж узятися за перо. Йому випало брати участь у Громадянській війні, що спалахнула в США 1861 р., був він і шукачем золота, щоправда, невдатним. Тим часом удача чекала його на шляху до творчості.
     Першим літературним успіхом Твена стало невеличке оповідання «Знаменита стрибуча жаба з Калавераса». Повною ж мірою його письменницький талант розкрився в повісті «Принц і злидар» та романі «Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура».

Категорія: Учебники | Додав: keydatch (04.10.2013)
Переглядів: 7447 | Теги: мировая литература5 кл учебник, 5 класс учебники 2013, мировая литература 5 класс, мировая литература 5 Волощук