укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по музыкальному искусству 5 кл Масол

Учебник по музыкальному искусству 5 кл Масол


Название: Музыкальное искусство. Учебник для 5 класса 
Авторы: Масол Л.М.
Страниц: 160
Формат: pdf 
Издательство: Сиция
Год издания: 2013

     У середній школі ви оудете продовжувати знайомитися з чарівним світом музичного мистецтва, його інтонаційно-образною мовою, засобами виразності. Матеріали підручника для 5 класу — тексти та ілюстрації — сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.
     Разом ми будемо вчитися сприймати, відчувати й розуміти музику, співати, досліджувати, щоб почувати себе вільно і затишно у царині музичного мистецтва, мова якого є зрозумілою для всього людства.
     Ви також дізнаєтеся багато цікавого про взаємодію музики з іншими видами мистецтва — літературою, графікою, живописом, скульптурою, архітектурою, хореографією, театром і кіно, ще раз переконаєтесь у гармонії навколишнього світу, у тому, що музика є невід'ємною частиною життя кожної сучасної людини.
     Додаткові рубрики «Портрет композитора», «Музичний калейдоскоп», «Музична скарбничка казок і легенд», а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці параграфів допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом.
Категорія: Учебники | Додав: keydatch (20.09.2013)
Переглядів: 4647 | Теги: 5 класс учебники 2013, музыкальное искусство 5 кл учебник, музичне містецтво 5 класс Масол, музыкальное искусство 5 класс