укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по основам здоровья 2 кл Гнатюк

Учебник по основам здоровья 2 кл Гнатюк


Название: Основы здоровья. Учебник для 2 класса
Авторы: Гнатюк О.В.
Страниц: 112
Формат: pdf 
Издательство: Генеза 
Год издания: 2012 

Отрывок из учебника по основам здоровья для 2 класса, автор Гнатюк:
Люди можуть спілкуватися між собою та розуміти одне одного як за допомогою слів, так і без них. Іноді не треба питати: «Який у тебе настрій?» або «Як справи у школі?». Про це «скаже» твоя зовнішність, міміка (вираз обличчя) і жести (пози, рухи тіла). Наприклад, посмішка на вустах говорить про доброзичливість або гарний настрій.
Кивання головою означає «так»,  «згоден», а похитування нею з боку в бік - «ні».
Буває так, що слова не відповідають жестам та міміці. Це може означати, що людина говорить неправду. Наприклад, дитина розповідає про аварію, свідком якої начебто була. При цьому вона спокійна, її обличчя не виражає ні страху, ні жаху. Руки за спиною... Зрозуміло, що це неправдива історія. Бо чи може дитина, переживши такий випадок, поводитися спокійно, не виражаючи свого хвилювання за допомогою міміки і жестів? Звісно, що ні.
Згадай, коли ти розповідаєш про щось, що сам пережив, наприклад радість чи біль, як ти поводишся, які в тебе міміка і жести.
Коли людина щаслива і має гарний настрій -вона посміхається, весело розмахує руками; коли сумна - хмуриться, рухи у неї повільні.
Категорія: Учебники | Додав: keydatch (28.11.2013)
Переглядів: 2585 | Теги: основы здоровья 2 кл, Гнатюк 2 класс, основы здоровья 2 кл Гнатюк, основы здоровья 2 класс учебник