укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по основам здоровья 5 кл Бойченко

Учебник по основам здоровья 5 кл Бойченко


Название: Основы здоровья. Учебник для 5 класса 
Авторы: Бойченко Т.Е.
Страниц: 208
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013

     Проте в кожного іноді погіршується самопочуття. Може заболіти голова чи шлунок, з'явитися кашель. Може нудити, лихоманити. А буває й так, що нічого не болить, але самопочуття погане — відчуття втоми, сонливість. За будь-якого погіршення самопочуття скажи дорослим — батькам чи вчителю. Дорослі приймуть рішення: звернутися тобі до лікаря або просто відпочити.
     Температуру тіла вимірюють ртутним або електронним термометром. Температуру вимірюють уранці з 7 до 9 години і ввечері з 16 до 19 години. Термометр ставлять на 10 хвилин під пахву (додаток 1). Нормальною для різних людей може бути різна температура тіла: від 36,2 до 37,2 °С. Якщо вона підвищується або різко знижується, це небезпечно. Слід терміново звернутися по допомогу до лікаря!
     Ртутним термометром користуйся обережно! Скляний корпус може розбитися, дрібні бризки розлетяться довкола небезпечними блискучими кульками. Ртуть у приміщенні випаровується. Вдихати її пари дуже небезпечно для здоров'я. Якщо термометр розбився, негайно повідом про це дорослих.Ртутним термометром користуйся обережно! Скляний корпус може розбитися, дрібні бризки розлетяться довкола небезпечними блискучими кульками. Ртуть у приміщенні випаровується. Вдихати її пари дуже небезпечно для здоров'я. Якщо термометр розбився, негайно повідом про це дорослих.
Категорія: Учебники | Додав: keydatch (04.10.2013)
Переглядів: 4911 | Теги: 5 класс учебники 2013, основы здоровья 5 Бойченко, основы здоровья 5 кл учебник, основы здоровья 5 класс