укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по природоведению 5 кл Коршевнюк

Учебник по природоведению 5 кл Коршевнюк


Название: Природоведение. Учебник для 5 класса 
Авторы: Коршевнюк Т.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013

Підсумки
Ця   рубрика   підсумовує   основний   матеріал   параграфа, виділяє головне в його змісті.

Сторінка природодослідника
Ця рубрика дасть тобі змогу самому зробити природничі відкриття і відчути себе природодослідником. Можливо, дослідження природи, проведені в п'ятому класі, так тебе захоплять, що стануть улюбленою справою всього життя. Адже в природі ще стільки не пізнаного, не відкритого! І тоді твоє ім'я додасться до славетних імен природодослідників -учених України і світу.

Сторінка ерудита
Ця   рубрика   стане   в   пригоді   тим,   хто   не   обмежиться вивченням тексту параграфів і захоче знати більше. Ерудиція означає «ученість». Ерудитами називають людей, які мають глибокі всебічні знання з різних наук.

Перевір свої знання
Ця рубрика містить різноманітні запитання й завдання, які дадуть тобі змогу перевірити, чи добре ти засвоїв матеріал параграфа. Часто останнє запитання чи завдання в ній позначено зірочкою (*). Його виконання під силу кожному, але потребує додаткових роздумів, доведень, застосування інформації з різних параграфів чи рубрики «Сторінка ерудита». Якщо ти успішно їх виконуватимеш, то це переконливо свідчитиме про високі навчальні досягнення у вивченні природознавства.

Попрацюйте в групах    Допоможуть дорослі
Такі рубрики містяться в багатьох параграфах. Ознайомившись з ними, ти зрозумієш, що безмежний світ природи легше вивчати й оберігати не поодинці, а спільно з однокласниками і рідними.
Щоб зосередити твою увагу на основних термінах і поняттях, у тексті параграфів їх виділено особливим шрифтом. У «Предметному покажчику», яким закінчується підручник, їх зазначено в алфавітному порядку. Зроблено це для того, щоб ти міг легко знайти потрібний матеріал і повторити його.
У підручнику багато ілюстрацій. їхнє призначення - надавати тобі додаткову інформацію, розвивати спостережливість і естетичні смаки, знайомити з тілами природи, небесними тілами тощо.
Сподіваємося, що підручник допоможе тобі дізнатися багато нового і цікавого про природу, зрозуміти явища, що відбуваються в ній. Допоможе переконатися, наскільки важливо охороняти природу, зберігати її неповторну красу на нашій планеті. Проте лише самого підручника для цього не досить. Адже, вивчаючи природознавство, не обійтися без записів, розрахунків, схем, таблиць тощо. Тому ми створили робочий зошит. У ньому ти зможеш описувати кожен свій крок у пізнанні природи, занотовувати   результати   своїх   спостережень,   вимірювань   чи
експериментів.
Отож успіхів тобі й наснаги у вивченні природознавства! Пам'ятай, що здобуті знання знадобляться тобі в наступних класах під час вивчення біології, географії, фізики і хімії.

Категорія: Учебники | Додав: keydatch (04.10.2013)
Переглядів: 8289 | Теги: природоведение 5 кл учебник, 5 класс учебники 2013, природоведение 5 Коршевнюк, Природоведение 5 класс