укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » Статті » Учебники

загрузка...
Учебник по украинской литературе 5 кл Авраменко

Учебник по украинской литературе 5 кл Авраменко

Название: Украинская литература. Учебник для 5 класса 
Авторы: Авраменко О.М.
Страниц: 288
Формат: pdf 
Издательство: Грамота
Год издания: 2013
 
     Ми живемо у XXI ст., тож маємо можливість і читати художні твори, і слухати їх в аудіозапису, і переглядати в театрі, у мережі Інтернет чи по телевізору. Навіть найдавніші твори, які виникли тоді, коли людина ще не винайшла письмо, нині надруковані в книжках. Вони дійшли до нас із сивої давнини. А як? Коли не було писемності, люди передавали їх з уст в уста (звідси й прикметник усний), від покоління до покоління. Міфи, легенди, казки, перекази, пісні, загадки, прислів'я складали талановиті люди, імена яких тепер невідомі.
     Первинний варіант таких творів із часом зазнавав змін. Скажімо, пісню, що подобалася людям, переспівували в різних місцевостях, постійно вносячи в неї щось своє, удосконалюючи її. Пісня, навіть неповністю, та з часом таки змінювалася, ставала кращою. До речі, українських народних пісень нині нараховують майже триста тисяч! До нас дійшла велика кількість народних казок, легенд, переказів... Усі ці твори називають фольклором (від англ. іоік-іоге — народна мудрість), або усною народною творчістю.

И еще учебники для 5 класса:

Категорія: Учебники | Додав: keydatch (20.09.2013)
Переглядів: 25057 | Теги: украинская литература 5 Авраменко, украинская литература 5 класс, 5 класс учебники 2013, украинская литература 5 кл учебник