укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » 2014 » Січень » 31 » Природознавство 5 кл. Урок 46. Захист міні-проектів за вибором
15:02
Природознавство 5 кл. Урок 46. Захист міні-проектів за вибором

Природознавство 5 кл. Урок 46. Захист міні-проектів за вибором

Мета 
- навчальна: формувати уявлення учнів про цінність та значення води та повітря у житті людини, про шляхи їхнього забруднення та способи охорони від забруднень, про участь школярів в охороні та збереженні води, повітря; - розвивальна: формувати вміння та навички застосовувати теоретичні знання на практиці, здійснювати пошукову та дослідницьку діяльність, висловлювати оцінні судження, сприяти набуттю досвіду публічного виступу, організації групової роботи, роботи на комп'ютері в програмах Word, Excel та PowerPoint, удосконалювати вміння спостерігати, порівнювати, робити висновки, бачити зміни в природі та вміти їх пояснювати; 
- виховна: виховувати естетичне сприймання природи, екологічні почуття, прагнення зберегти природу, охороняти її, почуття відповідальності, впевненості у власних силах, взаємодопомогу, толерантність.
Очікувані результати: у результаті проведеної роботи учні розширять свої уявлення про значення води та повітря на Землі, можливості людини в її збереженні, набудуть досвіду пошуково-дослідницької діяльності, відчують значущість своєї роботи в навчальному процесі та повсякденному житті.
Форма захисту проекту: усне повідомлення у супроводі фотоколлажу, презентації.

Хід уроку Природознавство 5 кл. Захист міні-проектів за вибором
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Учитель. Вами була проведена самостійна робота над рядом міні-проектів у ході вивчення теми «Земля як планета». Вами виконані як індивідуальні, так групові дослідження. Настав час ознайомити усіх з результатами роботи. Сподіваюсь, що ви будете правильно, точно й красиво висловлювати свої думки, відстоювати свої точки зору, злагоджено працювати в групах, робити висновки.
III. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ
- «Де ми втрачаємо воду?»;
- «Мій посильний внесок у збереження чистоти повітря»; 
- «Рослини-індикатори чистоти повітря в будинку»; 
- «Рослини, які найкраще підходять для очищення повітря в міській зоні».
IV. ОБГОВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ
V. Підсумок уроку. Природознавство 5 кл. Захист міні-проектів за вибором
* Прийом «Мікрофон»
Учні оцінюють результат своїх однокласників, висловлюються про цікаве на уроці і таку форму діяльності.
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
- Доопрацювати результати проектів на шкільний конкурс.