укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » 2014 » Лютий » 4 » Природознавство 5 кл. Урок 67. Захист міні-проектів за вибором
14:33
Природознавство 5 кл. Урок 67. Захист міні-проектів за вибором

Природознавство 5 кл. Урок 67. Захист міні-проектів за вибором

Мета 
- навчальна: формувати уявлення учнів про цінність знань про природу для збереження життя людини, на конкретних прикладах показати значущість розумної поведінки кожного мешканця Землі; 
- розвивальна: формувати вміння та навички застосовувати теоретичні знання на практиці, здійснювати пошукову та дослідницьку діяльність, висловлювати оцінні судження, сприяти набуттю досвіду публічного виступу, організації групової роботи, роботи на комп'ютері в програмах Word, Excel та PowerPoint, удосконалювати вміння спостерігати, порівнювати, робити висновки, бачити зміни в природі та вміти їх пояснювати; 
- виховна: виховувати естетичне сприймання природи, екологічні почуття, прагнення удосконалювати свої знання для покращення життя людей, почуття відповідальності, впевненості у власних силах, взаємодопомогу, толерантність.
Очікувані результати: у результаті проведеної роботи учні розширять свої уявлення про вплив людини на довкілля, зрозуміють необхідність удосконалювати свої знання про взаємозв'язки явищ у природі задля блага природи і людини, набудуть досвіду пошуково-дослідницької діяльності, відчують значущість своєї роботи в навчальному процесі та повсякденному житті.
Форма захисту проекту: усне повідомлення у супроводі фотоколажу, презентації.

Хід уроку Природознавство 5 кл. Захист міні-проектів за вибором
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Учитель. Під час вивчення теми «Людина на планеті Земля» ви самостійно працювали над міні-проектами, були виконані як індивідуальні, так групові дослідження. Настав час ознайомити усіх з результатами роботи. Сподіваюсь, що ви усвідомите, що саме від кожного з вас залежить існування людства на планеті.
III. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ
1.  «Чи не перетвориться Земля на пустелю?»
2.  «Рослини — індикатори стану навколишнього середовища».
3.  «Правила поведінки в природі».
4. Узагальнювальний проект «Професія дощового черв'яка».
IV. ОБГОВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ
V. Підсумок уроку. Природознавство 5 кл. Захист міні-проектів за вибором
* Прийом «Мікрофон»
Учні оцінюють результат своїх однокласників.
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Доопрацювати результати проектів на шкільний конкурс.