укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » 2015 » Січень » 30 » Математика 3 клас. Урок 130. Самостійна робота
13:08
Математика 3 клас. Урок 130. Самостійна робота

Математика 3 клас. Урок 130. Самостійна робота

Мета: перевірити вміння учнів розв'язувати задачі, приклади і рівняння вивчених видів; розвивати увагу; виховувати культуру оформлення письмових робіт.
конспекты уроков
Хід уроку. Математика 3 клас. Самостійна робота
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Перевірка домашнього завдання
Завдання 1138
Учні зібрали а кг шипшини, а глоду — на 10 кг більше. Усі ягоди учні здали в аптеку, де їх розфасували по 2 кг у пакети. Скільки вийшло пакетів? (1-й спосіб. (20 + 20 + 10): 2 = 25 пакетів; 2-й спосіб. (20:2 +(20 +10) : 2 = 25)
III.   КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ
1.     Робота за підручником (с. 171-172)
Коментоване виконання завдань 1140-1145 
Фізкультхвилинка
2.     Самостійна робота
1 варіант
1) Розв'язати задачу.
До магазину завезли 86 кг фруктів. Лимони були у 5 ящиках, по 6 кг у кожному, а яблука знаходились у ящиках по 8 кг. Скільки завезли ящиків з яблуками?
2) Розв'язати приклади.
28:2                                 500-5•16
96:6                                 180•2-320
170•3                               20 + 540:3
70: 14                              85: 17•(17+ 33)
18•3                                 900:3-5•0
3) Розв'язати рівняння. 
94-х = 27                     51 : х = 3
2 варіант
1) Розв'язати задачу.
В Оленки було 72 грн. Вона купила 8 зошитів, по 2 грн кожний. А на кошти, які залишилися, купила альбоми, по 14 грн кожний. Скільки альбомів купила Оленка?
2) Розв'язати приклади.
39:3                         400-5•18
76:4                         170•3-210
160•5                       30 + 480:3
51:17                       90: 18•(36+14)
23-4                         800:4-6•0
3) Розв'язати рівняння. 
86-х = 39            5•х =65
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічної задачі
В одній коробці 40 цукерок, а в іншій — наполовину менше. Чому дорівнює половина половини всіх цукерок? Відповідь: 15 цукерок.
IV.   ПІДСУМОК УРОКУ
— Які труднощі виникли під час самостійної роботи?
V.    ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
Математика 3 клас. Самостійна робота
С 172, завдання 1146; 1147.