Загрузка...
         
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник информатика 5 кл Ривкинд

Решебник информатика 5 кл Ривкинд

 
Отрывок из ответов по информатике 5 кл Ривкинд:
- Вказівка. Зміст контекстного меню залежить від версії операційної системи, встановленого програмного забезпечення та налагоджувань користувача. Необхідно відкрити контекстне меню (завд. 4) ответы информатика 5 класс команди Підключення і підрахувати кількість рядків у меню, що відкрилося. Для того щоб закрити меню, достатньо вибрати довільну точку поза межами меню.
- Вказівка. Зміст контекстного меню залежить від версії операційної системи, встановленого програмного забезпечення та налагоджувань користувача. Необхідно відкрити контекстне меню (завд. 4) команди Мої малюнки і підрахувати кількість рядків у меню, що відкрилося, переписати команди, які містить це меню. Для того щоб закрити меню, достатньо вибрати довільну точку поза межами меню.
- Вказівка. Зміст контекстного меню залежить від версії операційної системи, встановленого програмного забезпечення та налагоджувань користувача. Необхідно відкрити контекстне меню (завд. 4) команди Довідка і підтримка й переписати команди, які містить це меню. Для того щоб закрити меню, достатньо вибрати довільну решебник точку поза межами меню. Відкрити контекстне меню (завд. 4) команди Принтери і факси й переписати команди, які містить це меню. Звернути увагу на наявність однакових пунктів меню. Для того щоб закрити меню, достатньо вибрати довільну точку поза межами меню.
2. а) Алгоритм виконання операції переміщення вікна Навести вказівник на заголовок вікна поза кнопками керування. Натиснути   і   не   відпускати   ліву кнопку миші.
Перемістити вікно у потрібне місце екрану. Відпустити ліву кнопку миші.
б)   Алгоритм виконання операції зміни висоти вікна:
Навести вказівник на верхню або нижню межу вікна. Натиснути   і   не   відпускати   ліву кнопку миші. Перетягти межу вгору або вниз. Відпустити ліву кнопку миші.
в)   Алгоритм виконання операції зміни ширини вікна:
Навести вказівник на одну з бокових меж вікна. Натиснути і не відпускати ліву кнопку миші. Перетягти межу ліворуч або праворуч. Відпустити ліву кнопку миші.
г)   Алгоритм виконання операції одночасної зміни висоти і ширини вікна:
Навести вказівник на кут вікна. Натиснути і не відпускати ліву кнопку миші.
Перетягти кут у необхідному готовые домашние задания напряму. Відпустити ліву кнопку миші. 
д)   Алгоритм   виконання   операції зміни поточного вікна: Навести вказівник на кнопку необхідного вікна на Панелі завдань. Клацнути ліву кнопку миші
3. На рисунку відображено контекстне меню кнопки вікна програми на панелі завдань. (Це можуть бути програми Калькулятор, Раіпt тощо.) Для цього вікна неможливо виконати команди решебник информатика 5 кл Несвит Перемістити, Розмір і Згорнути.
 
Перейти на учебник информатика 5 кл Ривкинд и раб.тетрадь

 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
Еще ответы (ГДЗ) для учеников 5 классов:
Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (27.12.2013)
Переглядів: 43367 | Теги: Ривкинд 5 класс ГДЗ, ГДЗ 5 кл информатика, информатика 5 кл Ривкинд ГДЗ, гдз онлайн