Загрузка...
         
Головна » Статті » ГДЗ

загрузка...
Решебник украинский язык 5 кл Ермоленко

Решебник украинский язык 5 кл Ермоленко

 
Отрывок из ответов по укр.языку 5 кл Ермоленко:
I. Андрійкова мама заплакала через те, що відчула байдужість сина. Він не піклувався про ответы англ.язык 5 класс стан здоров'я батька. Мати сподівалася, що син занепокоїться, стривожиться. Та Андрійко був незворушний, спокійний.
II. Андрійко прийшов зі школи й побачив заплакану матір. Він поклав книжки й сів за стіл. Чекає обіду.
— А тата відвезли в лікарню, — каже мати. — Занедужав батько. Вона чекала, що син занепокоїться, стривожиться.
— Як це сталося з батьком, мамо.
— Серцевий напад, синку, виникла потреба терміново звернутися до лікарів.
— А нам завтра до лісу йти, — каже Андрійко, — завтра ж неділя. Учителька наказала, щоб усі прийшли до школи о сьомій ранку, але я піду іншим разом.
— То куди ж ти підеш завтра? — запитала мати.
— Звичайно, в лікарню решебник до батька, а до лісу піду іншим разом.
—  Дякую тобі, Андрійку, за підтримку, я й не сумнівалася, що ти вирішиш саметак, — мовила мати й заплакала. (За В. Сухомлинським).
Коли я снідав, над головою щось цвірінькало. Глянув — синичка. Надворі було холодно, от пташці й захотілося погрітись. А може, ще й їсти хотіла, бо сніг засипав усю землю, ніде й зернятка не знайдеш. Я причаївся. Сиджу й не ворушуся, чекаю[йу], що ж буде далі. Пташка підлетіла, сіла біля мене й розпушила своє пір'ячко. Я не міг поворушитися, боявся злякати маленьку гостю. Але ж так хотілося допомогти їй, зігріти своїм теплом, нагодувати. І тут я згадав, що в кишені куртки ще залишилося декілька горішків і насіння. Тихесенько дістав їх і насипав у тарілочку, що стояла на столі. Ще декілька хвилин пташка вагалася, але згодом все ж таки наважилася і почала ласувати частуванням. готовые домашние задания Наївшись, синичка сіла мені на плече, процвірінькала якусь веселу пісеньку, ніби хотіла віддячити за гостинність, і випурхнула у відчинену кватирку. А я, задоволений тим, що зробив гарну справу, пішов спостерігати за пташиною зі свого вікна.
Спишіть текст, дотримуючись правил переносу слів. У дру-го-му сто-літ-ті в Китаї жив такий со-бі Цай Лунь. Са-ме він спро-бу-вав зро-би-ти де-ше-вий ма-те-рі-ал для пись-ма (до то-го ча-су в ньо-го на ба-тьків-щи-ні пи-са-ли на шов-ку). Він роз-товк де-ре-ви-ну шо-вко-ви-ці, по-піл, різ-не ган-чі-р*я. По-тім Цай Лунь усе це змішав із во-дою. Від-так су-міш, яку от-ри-мав, ви-клав у фор-му, пі-сля ви-су-шу-ван-ня на сон-ці зробив ма-су пла-скою за до-по-мо-гою ка-ме-нів. Так з'я-ви-ли-ся пер-ші па-пе-ро-ві ар-ку-ші.
До по-яви ел-ек-трон-ної кии-ги папір ви-ко-ри-сто-ву-ва-вся як най-зруч-ні-ший ма-те-рі-ал для кни-го-дру-ку-ванн-ня.
1. Ось так непомітно й закінчився рік. Хоч народне прислів'я і стверджує, що сумний грудень у свято і в решебник укр.язык 5 кл Ермоленко будень, але саме останній місяць року налаштовує кожного з нас на веселу хвилю. Хоч зима і повертає на мороз, проте сонце вже йде на літо. Зимові місяці багаті на свят-кові розваги.
 
Перейти на учебник по укр.языку 5 кл Ермоленко
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
И еще решебники для учеников 5 классов:
 
 
Категорія: ГДЗ | Додав: keydatch (27.12.2013)
Переглядів: 46937 | Теги: Ермоленко 5 класс ГДЗ, укр.язык 5 кл Ермоленко ГДЗ, ГДЗ 5 кл укр.язык, гдз онлайн