укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018
Головна » 2015 » Січень » 29 » Математика 3 клас. Урок 127. Повторення нумерації трицифрових чисел
14:33
Математика 3 клас. Урок 127. Повторення нумерації трицифрових чисел

Математика 3 клас. Урок 127. Повторення нумерації трицифрових чисел

Мета: повторити знання усної і письмової нумерації трицифрових чисел; розвивати мислення; виховувати інтерес до предмета.
конспекты уроков
Хід уроку. Математика 3 клас. Повторення нумерації трицифрових чисел
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання
Завдання 1113 
х-337 = 480, (х = 817); 
х:4 = 128,(х = 512); 
390-х = 240,(х = 150).
Завдання 1114
—  Чи виконав завод умови угоди? Розв'язання
1) 48 • 2 = 96 (м) — за перші два дні;
2) 50 • 3 = 150 (м) — за наступні три дні;
3) 150 + 96 = 246 (м) — випустив завод; 
4) 246-225 = 21 (м)
Відповідь: на 21 машину завод перевиконав план.
2.     Фронтальне опитування
—  Назвіть 6 чисел натурального ряду, починаючи від 186; від 325.
—  Прочитайте числа: 423; 840; 224. Що означає у запису цих чисел цифра 4? цифра 0? Скільки в поданих числах одиниць кожного розряду?
—  Назвіть числа від 795 до 805.
—  Назвіть число, в якому: 7 сот. 8 од.; 7 сот. 8 дес; 1 сот. З дес. 7 од.; З дес. З од.; 9 сот. 9 од.
—  Запишіть цифрами числа: триста сорок один; двісті; дванадцять; сімсот сім; сто; сто один.
—  Розкладіть на розрядні доданки числа: 347; 555; 720; 707; 112.
—  Скільки в числі 784 всього сотень? всього десятків? всього одиниць?
3.     Робота в парах
Гра «Швидка лічба»
Двоє учнів (по черзі) відшукують у таблиці числа від 101 до 120, називають їх. Перемагає той, хто швидше відшукає й назве числа. Роботу можна проводити 2-3 рази.

4.    Гра «Ланцюжок» 
35: 7•8•2: 10•9 
49:7•9•10:3:7
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо нумерацію трицифрових чисел.
IV.   КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ
1.    Робота над задачею (с. 168,завдання 1119)
—  Прочитайте задачу.
—  З чого був виготовлений сплав?
—  Скільки взяли свинцю?
—  Чи знаємо ми, скільки взяли олова?
—  Чи можемо дізнатися? Як?
—  Яким с питання в задачі?
—  Якою дією дамо відповідь на питання задачі?
—  Розв'яжіть задачу самостійно.

Розв'язання 
1) 162•2 = 324 (г) — олова; 
2) 324 + 162 = 486 (г)
Відповідь: 486 грамів сплаву вийшло.
2.     Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічних завдань
1) Завдання 1120 (с. 169).
—  Запишіть трицифрові числа» сума цифр яких дорівнює 4. (220; 202; 130; 103; 310; 301;112; 121; 211)
2) Садівник вирішив посадити на ділянці кущі малини. Довжина ділянки — 12 метрів. Відстань між кущами — 2 м. Чи зможе він посадити 7 кущів? Відповідь: зможе.
V.    ПІДСУМОК УРОКУ
—  Що повторили на уроці?
VI.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Математика 3 клас. Повторення нумерації трицифрових чисел
С. 169, завдання 1121; 1122.